HAKKIMIZDA

Türker İnşaat, 2007 yılında kurulmuş, Çanakkale ’de farklı birçok sektörde hizmetlerine aşina olduğumuz Türker Ailesi’nin en gözde iştiraklerinden birisidir.

Biz ev yapmaktan fazlasını yapıyoruz… Lüksün konforla buluştuğu, mutlu ev sahipleriyle dolu, resim konusu olmaya değer mekanlar inşa ediyoruz. Her Türker İnşaat evi, kaliteli malzeme ve her detayın özenle imal edildiği üstün tasarım ürünüdür.

Kuruluşumuzdan bu yana insan haklarına saygılı, tüm imar mevzuat ve yönetmelik standartlarının ‘üstünde’ uygulayan, doğa ile uyumlu, çevreye duyarlı planlanmış, enerji verimliliği yüksek ve gururla “bu benim evim” diyebileceğiniz yapılar inşa ederek yaşam kalitenizi yükseltmeyi kendimize görev edindik. Üstelik projelerimizde doğal alanları maksimum ölçüde ev sahiplerimizin kullanımına sunuyoruz. Çevrede bulunan tepeleri, ağaçları ve su birikintilerini de projelerimize katmaya özen gösteriyoruz.

Ödeyeceğiniz bedel karşılığında maksimum değeri alabileceğiniz, üstün özellikleri çok fazla olan ve ince düşünülmüş projeleri hayata geçirmek bizim işimiz. Otururken, satarken ve kiralarken sorun yaşamayacağınız, zamanla değerini kaybetmeyecek, sağlam ve kaliteli mekanlarda oturmak da sizin hakkınız.

FİRMA TANITIMI

Modern Tıp Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş 1997 yılında Tıp Merkezi olarak kurulmuştur.

 

Türker İnşaat, Modern Tıp Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. ‘nin 2005 senesinde itibaren inşaat projeleri gerçekleştiren markasıdır.

 

Firma, 2005 yılında devlet ihaleleri ile bu alanda çalışmalara başlamıştır ve 2007 yılında Çanakkale ve çevresinde özel konut projeleri yapan bir şirket konumuna gelmiştir.

 

2008–2018 yılları arasında toplam 6 adet yaklaşık 200 dairelik biten işi ve devlet işleriyle beraber yaklaşık 35.000 m2 iş bitirmesi bulunmaktadır. Ayrıca 2007-2009 yılları arasında Basra Körfezi ülkelerine inşaat malzemeleri ihracatları gerçekleştirmiştir.

 

Hâlihazırda devam eden Yeni Çanakkale Devlet Hastanesi karşısında 166 dairenin üzerinde Korukent sitesi projesi bulunmaktadır.
Firmamız Çanakkale Mühendisler Odası, ÇASİAD, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve İstanbul Metal ve Metal İşleri İhracatçılar Birliğine üyedir.